Menü
Son Yüklenen
Popüler
Ana Sayfa Son Yüklenen Popüler Olan Videolar Haberler Abone Olduklarım Para Kazan Reklam Ver
Hakkımızda Şartlar Koşullar
Hemen Kanal Aç, Para Kazanmaya Başla !

Ücretsiz aşağıdaki linke tıklayıp 1 dakikada kanal açabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KANAL AÇ

Siteden Nasıl Para Kazanırım

Merhaba,

Sitemizden para kazanmak için önce sitemize ücretsiz bir şekilde kanal açmalısınız. Açtığınız bu kanalda kendi çalışmalarınızı paylaşmaya başlayarak para kazanabileceksiniz.

Yüklediğiniz çalışmaların sayısı, indirme sayısı, abone sayısı, beğeni sayısı, görüntülenme sayısı bunların hepsi sizin para kazanmanızı arttıran etkenlerdir.

Sabit bir fiyat vermiyoruz. Sizi direkt sitenin kazancına ortak ediyoruz. Size biraz daha ayrıntılı anlatmak isterim.

Sitemiz Yayınevlerinden aldığı reklamlardan belirli bir miktar para kazanıyor. Kazandığı bu parayı sitede çalışma yükleyen herkese puanları ile orantılı olacak şekilde dağıtıyor. Bunu günlük ve hatta anlık hesaplıyor. Her ay sonu hesabınızı kapatıp kazancınız kaydediliyor. Eğer 100 abone ve 100TL üzeri olma şartını sağlamışsanız bize verdiğiniz IBAN adresine ödemeniz ilk hafta içinde yatıyor. Eğer 100 Abone ve üzeri olmamışsanız ya da kazancınız bu ay 100TL geçmemişse hesabınızdaki para bir sonraki aya aktarılıyor. Bu şartları sağladığınız zaman bir sonraki ayın ilk haftası ödemeniz yapılıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru 1 : Ben öğretmenim kazandığımız para sorun olur mu?

Cevap : Sitemize kanal açtıktan sonra etkinlik yükleyebilmeniz için bir anlaşma yapıyoruz. Bu anlaşma sayesinde Fikir ve Sanat eserleri kanunu kapsamında sizinle bir yayın evi ve yazar anlaşması yaptığımız için hiç bir sorun olmuyor. Siz ürettiğiniz çalışmaları bizim için yazmış oluyorsunuz. Biz de size bu yazdığınız çalışmalar için ücret ödemiş oluyoruz. Tamamen yasaldır. Bir yayınevine kitap yazdığnızı düşünün. Ayrıca Bu linke (https://www.etkinlikburada.com/terms.php ) tıklayarak Eser, Ürün Sözleşmesinde yazanı okuyabilirsiniz. Her etkinlik yüklediğinizde bu anlaşmayı da onaylamış oluyorsunuz.

Soru 2 : Bu ay kazandığım puan ile önceki ay kazandığım puan aynı ama kazancım farklı. Bu nasıl oluyor?

Cevap : Puan sadece bir gösterge ve hesaplama aracıdır. İndirme sayınız,abone sayınız vb etkenler sayesinde puan kazanıyorsunuz. Fakat sitenin kazancı ve diğer kanalların o ay kazandığı puan da burda önemli bir noktadır. Çünkü site, kazancını etkinlik yükleyen tüm hesaplara orantılı dağıtıyor.Site az kazanırsa az dağıtır çok kazanırsa çok dağıtır.

Soru 3 : Sözleşmeyi istediğimiz zaman feshedebilir miyim?

Cevap : Tabii ki. Hazırladığınız bu çalışmaları sitemizde ister kalmasını kabul ederek ister hepsini kaldırarak sözleşmenizi dilediğiniz zaman feshedebilirsiniz. Bunun için bize mail atmanız yeterlidir. Yüklediğiniz çalışmaları sitemizde tutmak ya da silmek tamamen sizin tercihinizdir. Fakat sitemizde bırakırsanız bunun için size ücret ödenmez. Ayrıca bu çalışmaları da başka bir yerde ( site ya da yayınevinde ) kullanamazsınız. Fakat paylaşım olarak dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Yüklediğiniz çalışmaları sitemizden sildikten sonra dilediğiniz yayınevine de verebilir kitap olarak basabilir istediğinizi yapabilirsiniz.

Soru 4 : Sizin sitenize üyeyken başka bir yayın evi ile anlaşma yapabilir miyim?

Cevap : Tabii ki yapabilirsiniz. Hatta bizden kazanmaya da devam edersiniz. Tek şartımız var sitemize yüklediğiniz çalışmaların birebir aynısını kullanamazsınız. Eğer birebir aynısını kullanacaksanız o çalışmaları kendiniz kanalınıza girip silmeniz gerekir.

Soru 5 : Parayı almak için IBAN, TC, Adres bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Cevap : Eğer sisteme girmek istemiyorsanız bize özelden mail atıp bu bilgileri verdiğinizde biz yine size ödemeyi yapıyoruz.

Soru 6 : Çalışmayı "A" kişisi yüklüyor ama parayı "B" kişisi alabilir mi?

Cevap : Hayır alamaz. Kanal açarken kimin adı ve soyadı varsa parayı ödeyeceğimiz kişinin de adı soyadı aynı olmak zorunda. Yani biz çalışmayı yükleyen kişi ile anlaşma yaptığımız için parayı da o kişiye ödeyebiliriz.

Soru 7 : Kazandığım paranın vergisi olur mu?

Cevap : Hayır. Çünkü biz sizin yerinize stopaj ödüyoruz. Hesabınızda kazandığınız para size ödenecek net paradır. Stopaj için sizden ayrı bir ücret ya da kesinti yapmıyoruz.


Toplam Kanal Sayısı
8057

Toplam Etkinlik Sayısı
11069